سخن مدیر

 

04

به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد. به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور اندیشه و تفکر آراست و او را امانت دار این ودیعه الهی قرار داد.

پدر و مادر گرامی توفیق روز افزون شما در پرورش کودکانی، پویا، خلاق، توانمند، شاد، اجتماعی، و فرهیخته آرزوی ماست. بی تردید زحمات بی شائبه شما بزرگواران برای گلهای زندگیتان زمانی به ثمر می رسد که از هم اکنون به فکر فردایی روشن برای آنان باشید.

شروع مدرسه آغاز یک زندگی نو و شگفت انگیز است که کودکان با ورود به آن به دنیای ناشناخته ای گام می نهند و رفتار ما می تواند موجبات رشد و کمال و یا سرخوردگی آنان را به همراه داشته باشد.

انسان در هر شرایط و هر موقعیت اجتماعی و در تمامی مکان ها و زمان ها در حال یادگیری هستند. در این زمان پیش دبستان به عنوان یک فضای آموزشی، به یادگیری افراد کمک می کند و نقش قابل توجهی در فرایند یادهی و یادگیری دارد. بسیاری از آموزش ها، پیامهای تربیتی، برنامه های هنری و خلاقیتی در قالبهای مختلف به نوآموزان عرضه می گردد. آنان نه تنها با حضور در کلاس درس و طی آموزشهای رسمی یاد می گیرند بلکه در حین بازی و تفریح نیز با پاره ای از قوانین، هنجارها و برنامه های تربیتی و آموزشی آشنا می شوند. هدف اصلی آموزش و پرورش ارتقای دانش، مهارت و نگرش انسانها و کمک به رشد و تکامل همه جانبه فراگیران است و فضای آموزشی ما از شرایط و امکانات مناسبی جهت پیاده سازی این هدف برخوردار است.

امید به اینکه با دانایی و توانایی مرزهای جدید علم، دانش و پژوهش را درنوردیم و با پیوند علم و ایمان، قله های رفیع بهروزی، پیروزی و کامیابی را فتح نماییم.

با گام های مصمم و استوار، ایران جاویدان، را سرفراز و سربلند سازیم.

                                                                                                                                                                      با احترام